Obserwując wykres Ethereum z daleka, na interwale miesięcznym podtrzymuję, swoją projekcję co do zasięgu wzrostów powyżej 550 USD. Zbliżając wykres, interwał tygodniowy pokazuje mi silnie wsparcie pomiędzy 310 USD a 350 USD, które działa, bo żadnej ze świec w ciągu ostatnich pięciu tygodni nie udało się zamknąć w opisanej strefie. Interwał dzienny, prezentuje formację podwójnego dna i to na istotnym poziomie 41,4 Fibo. Tę sytuację opisałem w ubiegłym tygodniu. Analizując wykres jeszcze dokładniej, pierwszy wniosek jest następujący. ETH od szczytu z przełomu sierpień/wrzesień wykazało chęć wykonania korekty, jednak ta, mogłaby się zakończyć na zaliczonym poziomie 41,4 o ile trend byłby silny. Z drugiej strony spadki nie miały formy trój falowej korekty, a zatem mamy do czynienia z pierwsza falą uderzeniową, tzw. płytkim A. Dalej pozostaje obserwować zachowanie drugiej fali, tym razem zgodnej z trendem, wzrostowej tzw. B. Jej zasięg minimalny pozostaje niezmienny od kilku analiz i oznaczony fioletowymi liniami. W teorii istnieje możliwość wybicia szczytu w tym swingu, ale wolałbym na ten temat nie spekulować. Dopiero, gdy fala B się zakończy przystąpię do wyznaczania zatrzymania poziomu całej korekty. Dopiero tam i wtedy powędruje mój kapitał zakupowy. Przypominam, że pod ostatnim, najniższym dołkiem znajduje się bardzo mocne miejsce popytowe wynikające z luki cenowej, zniesienia 50% Fibo oraz wierzchołka z lutego 2020r., który teraz służy jako istotne wsparcie. Fala C, kończąca korektę miała by tam idealne warunki do zatrzymania.

PS: Jako potwierdzanie, że trwa fala B korekty uznaję fakt, iż negatywne informacje o nieudanych próbach testu ETH 2.0 nie wpłynęły istotnie na spadek ceny.
ETHethanalisysTechnical IndicatorsTrend AnalysisWave Analysis

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy oraz obowiązujących przepisów.

Kontakt: kontakt@tradewars.pl
และใน:

คำจำกัดสิทธิ์ความรับผิดชอบ